Transceiver ZyXEL SFP 1GB SFP-1000T, Single-Mode, 100m, RJ45, 10 bucati

Disponibilitate: Stoc producator - 2 buc
Termen livrare: 24 - 48 ore
Opinia cumparatorilor:
(0 review)
  • Producator: ZyXEL
  • Garantie: 60 luni
  • Cod produs:
  • Puteti comanda acest produs:
  • Online
  • La telefon: 0372.030.470
Cards
Pret:
45712 ron
Nu esti hotarat ?

DESCRIERE PRODUS

ZYXEL 91-010-172001B Zyxel SFP-1000T SFP to RJ45 Gigabit Module 91-010-172001B

Specificatii produs

  • Caracteristici generale

    Tip
    Transceiver
    Interfata
    SFP
    Porturi
    RJ45
    Viteza de transfer
    10/100/1000 Mbps
    Distanta maxima
    100m
    Standarde
    IEEE 802.3z
    Caracterisitici
    Single-Mode
    Culoare
    Argintiu
  • Acest produs nu are review-uri.
  • Cum notati acest produs ?
    Acordati numarul de stele corespunzator parerii dumneavoastra despre produs, urmarind explicatia din partea dreapta.
    • Excelent
      5 / 5
    • Reusit
      4 / 5
    • Mediu
      3 / 5
    • Convenabil
      2 / 5
    • Slab
      1 / 5
    *
    *
    *
    *

Ultimele produse vizitate