Patch Cord CHN LC/PC-SC/PC-1M, Simplex, LC/PC-SC/PC, 1m, Yellow

Patch Cord CHN LC/PC-SC/PC-1M, Simplex, LC/PC-SC/PC, 1m, Yellow

Adauga in cos
271ron
Stoc magazin: 2

Patch Cord Extralink EX.12257, LC/UPC-SC/UPC, 0.5m, Yellow

Patch Cord Extralink EX.12257, LC/UPC-SC/UPC, 0.5m, Yellow

Alerta stoc
750ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch Cord Extralink EX.2756, SC/APC-LC/UPC, 1m, Yellow

Patch Cord Extralink EX.2756, SC/APC-LC/UPC, 1m, Yellow

Alerta stoc
787ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 10m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 10m, conectori LC-ST

Adauga in cos
826ron
Stoc producator: 38

Patch Cord Extralink EX.3401, LC/UPC-SC/APC, 2m, Yellow

Patch Cord Extralink EX.3401, LC/UPC-SC/APC, 2m, Yellow

Alerta stoc
900ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch cord Braun, LC/APC - LC/APC, 1m, Yellow-Green

Patch cord Braun, LC/APC - LC/APC, 1m, Yellow-Green

Adauga in cos
907ron
Stoc magazin: 7

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 3m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 3m

Adauga in cos
917ron
Stoc producator: 19

Patch Cord Extralink EX.1551, SC/APC-SC/APC, 1m, Yellow

Patch Cord Extralink EX.1551, SC/APC-SC/APC, 1m, Yellow

Alerta stoc
925ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch Cord Braun, LC/APC-LC/APC, 3m, Yellow-Green

Patch Cord Braun, LC/APC-LC/APC, 3m, Yellow-Green

Adauga in cos
955ron
Stoc magazin: 8

Patch Cord Extralink EX.12325, LC/UPC-SC/UPC, 1m, Yellow

Patch Cord Extralink EX.12325, LC/UPC-SC/UPC, 1m, Yellow

Adauga in cos
961ron
Stoc producator: 20

Patch Cord Extralink EX.12301, LC/UPC-SC/UPC, 2m, Yellow

Patch Cord Extralink EX.12301, LC/UPC-SC/UPC, 2m, Yellow

Alerta stoc
1013ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch Cord Ubquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC, SC/UPC - SC/UPC, 1.5m, Yellow

Patch Cord Ubquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC, SC/UPC - SC/UPC, 1.5m, Yellow

Alerta stoc
1141ron
Stoc: Lipsa stoc

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

Adauga in cos
1147ron
Stoc producator: 6
Stoc magazin: 3

Patch Cord Fibra Optica Braun Group, SC/PC-SC/APC, 2m, Yellow

Patch Cord Fibra Optica Braun Group, SC/PC-SC/APC, 2m, Yellow

Adauga in cos
1169ron
Stoc magazin: 1

Patchcord Logilink FPSSC00, SC/APC-SC/APC, 0.5m, Yellow

Patchcord Logilink FPSSC00, SC/APC-SC/APC, 0.5m, Yellow

Alerta stoc
1239ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord Logilink FPSSC01, SC/APC - SC/APC, 1m, Yellow

Patchcord Logilink FPSSC01, SC/APC - SC/APC, 1m, Yellow

Alerta stoc
1289ron
Stoc: Lipsa stoc

Pigtail Fibra optica Nexans N121.7MLA, LC, 1m, Blue

Pigtail Fibra optica Nexans N121.7MLA, LC, 1m, Blue

Adauga in cos
1331ron
Stoc producator: 52

Patchcord Logilink FPSSC02, SC/APC - SC/APC, 2m, Yellow

Patchcord Logilink FPSSC02, SC/APC - SC/APC, 2m, Yellow

Alerta stoc
1364ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch Cord Extralink EX.1537, SC/APC-SC/APC, 1m, Yellow

Patch Cord Extralink EX.1537, SC/APC-SC/APC, 1m, Yellow

Adauga in cos
1392ron
Stoc magazin: 1

Patchcord Logilink FPSSC03, SC/APC - SC/APC, 3m, Yellow

Patchcord Logilink FPSSC03, SC/APC - SC/APC, 3m, Yellow

Alerta stoc
1493ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord fibra optica Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC, SC/APC, 1.2m, Yellow

Patchcord fibra optica Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC, SC/APC, 1.2m, Yellow

Alerta stoc
1788ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch Cord 3.0 SM SC/PC-SC/PC, 2M

Patch Cord 3.0 SM SC/PC-SC/PC, 2M

Adauga in cos
1845ron
Stoc magazin: 5

Patchcord Extralink EX.1308, LC/APC-LC/APC, 1m, Yellow

Patchcord Extralink EX.1308, LC/APC-LC/APC, 1m, Yellow

Alerta stoc
1852ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch cord Braun Group, SC/UPC - SC/UPC, 3m, Yellow

Patch cord Braun Group, SC/UPC - SC/UPC, 3m, Yellow

Adauga in cos
1928ron
Stoc magazin: 5

Patchcord Logilink FPSSC10, SC/APC - SC/APC, 10m, Yellow

Patchcord Logilink FPSSC10, SC/APC - SC/APC, 10m, Yellow

Alerta stoc
2006ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori LC-ST

Alerta stoc
2017ron
Stoc: Lipsa stoc

Pigtail Extralink EX.3708, SC/UPC - SC/UPC, 2m, Red

Pigtail Extralink EX.3708, SC/UPC - SC/UPC, 2m, Red

Alerta stoc
2073ron
Stoc: Lipsa stoc

Pigtail Nexans LANmark LSZH, LC, 1m

Pigtail Nexans LANmark LSZH, LC, 1m

Adauga in cos
2085ron
Stoc producator: 35
Produse gasite:1237