Cablu Fibra Optica CHN 4 Core 1.6KN

Cablu Fibra Optica CHN 4 Core 1.6KN

Adauga in cos
209ron
Stoc magazin: 2154

Adaptor SC/APC-SC/APC

Adaptor SC/APC-SC/APC

Adauga in cos
357ron
Stoc magazin: 28

Patch Cord Optic Nexans N123.5CLA1, Duplex LC-SC, 1m, Aqua

Patch Cord Optic Nexans N123.5CLA1, Duplex LC-SC, 1m, Aqua

Alerta stoc
737ron
Stoc: Lipsa stoc

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

Adauga in cos
1147ron
Stoc magazin: 3

Patch Cord Fibra Optica Braun Group, SC/PC-SC/APC, 2m, Yellow

Patch Cord Fibra Optica Braun Group, SC/PC-SC/APC, 2m, Yellow

Adauga in cos
1169ron
Stoc magazin: 2

Patchcord Logilink FPSSC01, SC/APC - SC/APC, 1m, Yellow

Patchcord Logilink FPSSC01, SC/APC - SC/APC, 1m, Yellow

Alerta stoc
1281ron
Stoc: Lipsa stoc

Pigtail Fibra optica Nexans N121.7MLA, LC, 1m, Blue

Pigtail Fibra optica Nexans N121.7MLA, LC, 1m, Blue

Adauga in cos
1324ron
Stoc producator: 52

Patchcord Logilink FPSSC02, SC/APC - SC/APC, 2m, Yellow

Patchcord Logilink FPSSC02, SC/APC - SC/APC, 2m, Yellow

Alerta stoc
1355ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord Logilink FPSSC03, SC/APC - SC/APC, 3m, Yellow

Patchcord Logilink FPSSC03, SC/APC - SC/APC, 3m, Yellow

Alerta stoc
1484ron
Stoc: Lipsa stoc

Transceiver Dahua PFT3900, SFP

Transceiver Dahua PFT3900, SFP

Adauga in cos
1488ron
Stoc producator: 4

Patchcord Braun SC/PC-SC/PC SX SM, 5m, Yellow

Patchcord Braun SC/PC-SC/PC SX SM, 5m, Yellow

Adauga in cos
1499ron
Stoc magazin: 11

Adaptor Nexans LANmark-OF LC Duplex Snap-In Panels

Adaptor Nexans LANmark-OF LC Duplex Snap-In Panels

Adauga in cos
1574ron
Stoc producator: 34

Patchcord fibra optica Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC, SC/APC, 1.2m, Yellow

Patchcord fibra optica Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC, SC/APC, 1.2m, Yellow

Alerta stoc
1810ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch Cord 3.0 SM SC/PC-SC/PC, 2M

Patch Cord 3.0 SM SC/PC-SC/PC, 2M

Adauga in cos
1845ron
Stoc magazin: 5

Patch Cord MM SC/SC simplex 2m 3.0 mm

Patch Cord MM SC/SC simplex 2m 3.0 mm

Adauga in cos
1845ron
Stoc magazin: 6

Patchcord Logilink FPSSC10, SC/APC - SC/APC, 10m, Yellow

Patchcord Logilink FPSSC10, SC/APC - SC/APC, 10m, Yellow

Alerta stoc
1993ron
Stoc: Lipsa stoc

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori LC-ST

Alerta stoc
2017ron
Stoc: Lipsa stoc

Pigtail Nexans LANmark LSZH, SC, 1m, Aqua

Pigtail Nexans LANmark LSZH, SC, 1m, Aqua

Adauga in cos
2063ron
Stoc producator: 10

Pigtail Extralink EX.3708, SC/UPC - SC/UPC, 2m, Red

Pigtail Extralink EX.3708, SC/UPC - SC/UPC, 2m, Red

Adauga in cos
2075ron
Stoc producator: 20

Pigtail Nexans LANmark LSZH, LC, 1m

Pigtail Nexans LANmark LSZH, LC, 1m

Adauga in cos
2075ron
Stoc producator: 28

Pigtail FO Nexans LANmark, LC, 1m, Aqua

Pigtail FO Nexans LANmark, LC, 1m, Aqua

Adauga in cos
2158ron
Stoc producator: 21
Stoc magazin: 1

Patchcord Nexans N122.4CLY4, LC/SC, 4m, Yellow

Patchcord Nexans N122.4CLY4, LC/SC, 4m, Yellow

Adauga in cos
2206ron
Stoc producator: 1

Patch cord Optic Nexans N123.5CLA5, Duplex LC-SC, 5m, Aqua

Patch cord Optic Nexans N123.5CLA5, Duplex LC-SC, 5m, Aqua

Adauga in cos
2206ron
Stoc producator: 3

Patch Cord Optic Nexans N123.4CLY5, LC-SC, 5m, Yellow

Patch Cord Optic Nexans N123.4CLY5, LC-SC, 5m, Yellow

Adauga in cos
2206ron
Stoc producator: 24

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori LC-ST

Adauga in cos
2524ron
Stoc producator: 37

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori ST-SC

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori ST-SC

Adauga in cos
2524ron
Stoc producator: 41

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori ST-SC

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori ST-SC

Adauga in cos
2710ron
Stoc producator: 36
Produse gasite:978