Adaptor ExtraLink, SM SC/PC SIMPLEX, Blue

Adaptor ExtraLink, SM SC/PC SIMPLEX, Blue

Alerta stoc
090ron
Stoc: Lipsa stoc

Adaptor ExtraLink, SC/UPC SIMPLEX, Blue

Adaptor ExtraLink, SC/UPC SIMPLEX, Blue

Alerta stoc
093ron
Stoc: Lipsa stoc

Adaptor ExtraLink, LC/UPC SIMPLEX SM, Blue

Adaptor ExtraLink, LC/UPC SIMPLEX SM, Blue

Alerta stoc
198ron
Stoc: Lipsa stoc

Cablu Fibra optica 24 fibre 1.4KN, 1m

Cablu Fibra optica 24 fibre 1.4KN, 1m

Adauga in cos
322ron
Stoc magazin: 71

Adaptor SC/APC-SC/APC

Adaptor SC/APC-SC/APC

Adauga in cos
357ron
Stoc magazin: 36

Pigtail ExtraLink, SM 0,9MM, LC/UPC, 2, Yellow

Pigtail ExtraLink, SM 0,9MM, LC/UPC, 2, Yellow

Alerta stoc
424ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord ExtraLink, SM SIM 900UM, SC/UPC-SC/UPC, 1m, Yellow

Patchcord ExtraLink, SM SIM 900UM, SC/UPC-SC/UPC, 1m, Yellow

Alerta stoc
572ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord ExtraLink, SM SIM 3.0MM, SC/UPC-SC/UPC, 3m, Yellow

Patchcord ExtraLink, SM SIM 3.0MM, SC/UPC-SC/UPC, 3m, Yellow

Alerta stoc
647ron
Stoc: Lipsa stoc

PatchCord ExtraLink EX.10277 Singlemode, SC/APC-SC/UPC, 1m, Red

PatchCord ExtraLink EX.10277 Singlemode, SC/APC-SC/UPC, 1m, Red

Adauga in cos
670ron
Stoc furnizori: 10

Patchcord ExtraLink, SM SIM 3.0MM, SC/UPC-LC/UPC, 1m, Yellow

Patchcord ExtraLink, SM SIM 3.0MM, SC/UPC-LC/UPC, 1m, Yellow

Alerta stoc
712ron
Stoc: Lipsa stoc

Pigtail Nexans LANmark LSZH, SC, 1m, Yellow

Pigtail Nexans LANmark LSZH, SC, 1m, Yellow

Alerta stoc
721ron
Stoc: Lipsa stoc

PatchCord ExtraLink EX.10253 Singlemode, SC/APC-SC/APC, 1m, Yellow

PatchCord ExtraLink EX.10253 Singlemode, SC/APC-SC/APC, 1m, Yellow

Alerta stoc
724ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord ExtraLink ex.1667, SM SC/UPC-SC/UPC, 2m, Yellow

Patchcord ExtraLink ex.1667, SM SC/UPC-SC/UPC, 2m, Yellow

Alerta stoc
739ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord Extralink EX.8451, SC/APC - SC/APC, 30m, Black

Patchcord Extralink EX.8451, SC/APC - SC/APC, 30m, Black

Alerta stoc
770ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord ExtraLink, SM SIM 3.0MM, SC/UPC-SC/APC, 3m, Yellow

Patchcord ExtraLink, SM SIM 3.0MM, SC/UPC-SC/APC, 3m, Yellow

Alerta stoc
801ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord ExtraLink, SM SIM 3.0MM, SC/UPC-SC/APC, 2m, Yellow

Patchcord ExtraLink, SM SIM 3.0MM, SC/UPC-SC/APC, 2m, Yellow

Alerta stoc
820ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord ExtraLink, SM G.652D SIMPLEX 3.0MM, SC/APC-SC/UPC, 3m, Yellow

Patchcord ExtraLink, SM G.652D SIMPLEX 3.0MM, SC/APC-SC/UPC, 3m, Yellow

Alerta stoc
866ron
Stoc: Lipsa stoc

Conector Fibra Optica Qoltec 54161, LC/APC, 0.9mm

Conector Fibra Optica Qoltec 54161, LC/APC, 0.9mm

Adauga in cos
869ron
Stoc magazin: 4

Patchcord ExtraLink, SM G.652D SIMPLEX 3.0MM, LC/UPC-SC/UPC, 2m, Yellow

Patchcord ExtraLink, SM G.652D SIMPLEX 3.0MM, LC/UPC-SC/UPC, 2m, Yellow

Alerta stoc
879ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord Extralink EX.12455, SC/UPC - SC/UPC, 5m, Yellow

Patchcord Extralink EX.12455, SC/UPC - SC/UPC, 5m, Yellow

Alerta stoc
964ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord ExtraLink, SM SIM 3.0MM, LC/PC-LC/PC, 1m, Yellow

Patchcord ExtraLink, SM SIM 3.0MM, LC/PC-LC/PC, 1m, Yellow

Alerta stoc
1002ron
Stoc: Lipsa stoc

Patchcord ExtraLink EX.11618 Singlemode, SC/UPC-SC/APC, 10m, Yellow

Patchcord ExtraLink EX.11618 Singlemode, SC/UPC-SC/APC, 10m, Yellow

Alerta stoc
1064ron
Stoc: Lipsa stoc

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

Adauga in cos
1147ron
Stoc magazin: 3

Caseta sudura 12 fibre, Grey

Caseta sudura 12 fibre, Grey

Adauga in cos
1350ron
Stoc magazin: 20

Patchcord ExtraLink, SM LC/UPC-LC/UPC, 1m, Yellow

Patchcord ExtraLink, SM LC/UPC-LC/UPC, 1m, Yellow

Adauga in cos
1507ron
Stoc magazin: 3

Patchcord Extralink EX.14282, SC/APC - LC/UPC, 1m, Yellow

Patchcord Extralink EX.14282, SC/APC - LC/UPC, 1m, Yellow

Alerta stoc
1562ron
Stoc: Lipsa stoc

PatchCord ExtraLink ex.3876 SM, LC/UPC-SC/APC, 1m, Yellow

PatchCord ExtraLink ex.3876 SM, LC/UPC-SC/APC, 1m, Yellow

Alerta stoc
1593ron
Stoc: Lipsa stoc
Produse gasite:250