Patch Cord Digitus by Assmann DK-2933-01-APC-SX, LC - LC, 1m, Yellow

Disponibilitate: Stoc producator - 6 buc
Termen livrare: 7 zile
Opinia cumparatorilor:
(0 review)
  • Producator: ASSMANN
  • Garantie: 24 luni
  • Cod produs:
  • Puteti comanda acest produs:
  • Online
  • La telefon: 0372.030.470
Cards
Pret:
1566 ron
Nu esti hotarat ?

DESCRIERE PRODUS

DIGITUS LWL Patchkabel LC -> LC 1.00m Singlemode Simplex OS2 DK-2933-01-APC-SX

Specificatii produs

  • Caracteristici generale

    Tip
    Patch Cord
    Lungimea cablului
    1 m
    Conectori
    LC - LC
    Lungime de unda
    1310 nm
    Caracterisitici
    Singlemode
    Simplex
    Culoare
    Galben
    Altele
    Temperatura: -20 - 70 °C
  • Acest produs nu are review-uri.
  • Cum notati acest produs ?
    Acordati numarul de stele corespunzator parerii dumneavoastra despre produs, urmarind explicatia din partea dreapta.
    • Excelent
      5 / 5
    • Reusit
      4 / 5
    • Mediu
      3 / 5
    • Convenabil
      2 / 5
    • Slab
      1 / 5
    *
    *
    *
    *

Ultimele produse vizitate