Transceiver HP 1Gb SFP Aruba R9D16A, 1310nm, Multi-Mode, 0.5km, Duplex LC

Disponibilitate: Lipsa stoc
Termen livrare: Intreaba
Opinia cumparatorilor:
(0 review)
  • Producator: HP
  • Garantie: 12 luni
  • Cod produs:
  • Puteti comanda acest produs:
  • Online
  • La telefon: 0372.030.470
Cards
Pret:
19909 ron
Nu esti hotarat ?

DESCRIERE PRODUS

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company R9D16A. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP. Width: 13 mm, Depth: 15 mm, Height: 56 mm. Number of products included: 1 pc(s)

Specificatii produs

  • Caracteristici generale

    Tip
    Transceiver
    Interfata
    SFP
    Conectori
    Duplex LC
    Rata transfer
    1 Gbps
    Distanta maxima
    100m OM4
    70m OM3
    Single Mode pana la 500m
    Lungime de unda
    850nm
    1310nm
    Caracterisitici
    Multi-mode
    Dimensiuni
    13 x 15 x 56 mm
    Greutate
    20 g
    Culoare
    Argintiu
  • Acest produs nu are review-uri.
  • Cum notati acest produs ?
    Acordati numarul de stele corespunzator parerii dumneavoastra despre produs, urmarind explicatia din partea dreapta.
    • Excelent
      5 / 5
    • Reusit
      4 / 5
    • Mediu
      3 / 5
    • Convenabil
      2 / 5
    • Slab
      1 / 5
    *
    *
    *
    *

Ultimele produse vizitate