Transceiver DLink DEM-QX10Q-LR4, 40G, QSFP+

Disponibilitate: Lipsa stoc
Termen livrare: Intreaba
Opinia cumparatorilor:
(0 review)
  • Producator: DLink
  • Garantie: 24 luni
  • Cod produs:
  • Puteti comanda acest produs:
  • Online
  • La telefon: 0372.030.470
Cards
Pret:
12.54676 ron
Nu esti hotarat ?

DESCRIERE PRODUS

40G QSFP+ LR TRANSCEIVER/SINGLEMODE TRANSCEIVER 10KM IN

Specificatii produs

  • Caracteristici generale

    Tip
    Transceiver
    Interfata
    1x QSFP+
    Conectori
    1x Duplex LC
    Viteza de transfer
    40 Gb/​s
    Distanta maxima
    10 km
    Lungime de unda
    1271 nm, 1291 nm, 1311 nm, 1331 nm
    Standarde
    IEEE 802.3ba
    Caracterisitici
    Hot Pluggable
    MSA Compliant
    RoHS Compliant
    Alimentare
    3.3 V
    Dimensiuni
    118 x 18.3 x 12.9 mm
    Greutate
    40 g
    Culoare
    Auriu
  • Acest produs nu are review-uri.
  • Cum notati acest produs ?
    Acordati numarul de stele corespunzator parerii dumneavoastra despre produs, urmarind explicatia din partea dreapta.
    • Excelent
      5 / 5
    • Reusit
      4 / 5
    • Mediu
      3 / 5
    • Convenabil
      2 / 5
    • Slab
      1 / 5
    *
    *
    *
    *

Ultimele produse vizitate