Patch Cord Panduit NKFP92ELLLSM003, LC Duplex - LC Duplex, 3m, Yellow-Blue

Disponibilitate: Lipsa stoc
Termen livrare: Intreaba
Opinia cumparatorilor:
(0 review)
  • Producator: PANDUIT
  • Garantie: 24 luni
  • Cod produs:
  • Puteti comanda acest produs:
  • Online
  • La telefon: 0372.030.470
Cards
Pret:
9348 ron
Nu esti hotarat ?

DESCRIERE PRODUS

PANDUIT NetKey 2 Fiber Patch Cord OS2 LC Duplex LSZH 3m NKFP92ELLLSM003

Specificatii produs

  • Caracteristici generale

    Tip
    Patch Cord
    Diametru cablu
    9 µm
    Lungimea cablului
    3 m
    Conectori
    LC Duplex - LC Duplex
    Caracterisitici
    Tip fibra: OS2
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    1.6mm jacket (jacket)
    Culoare
    Galben-Abastru
  • Acest produs nu are review-uri.
  • Cum notati acest produs ?
    Acordati numarul de stele corespunzator parerii dumneavoastra despre produs, urmarind explicatia din partea dreapta.
    • Excelent
      5 / 5
    • Reusit
      4 / 5
    • Mediu
      3 / 5
    • Convenabil
      2 / 5
    • Slab
      1 / 5
    *
    *
    *
    *

Ultimele produse vizitate