Switch TP-Link JetStream TL-SG2428P, 24 porturi, PoE+

Disponibilitate: Stoc producator - 3 buc
Termen livrare: 24 - 48 ore
Opinia cumparatorilor:
(0 review)
  • Producator: TP-LINK
  • Garantie: 24 luni
  • Cod produs:
  • Puteti comanda acest produs:
  • Online
  • La telefon: 0372.030.470
Cards
Pret:
1.80583 ron
Nu esti hotarat ?

DESCRIERE PRODUS

TP-LINK TL-SG2428P JetStream 28-Port Gigabit Smart Switch with 24-Port PoE+ 4x Gigabit SFP Slots 250W PoE budget TL-SG2428P

Specificatii produs

  • Caracteristici generale

    Tip Switch
    Retea RJ45
    Numar Porturi
    24x RJ45
    4x SFP
    Viteza Transfer LAN
    10/100/1000 Mbps
    1 Gbps
    Tehnologie de cablare
    10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    Management
    Da, Omada App
    Layer
    L2 și L2+
    PoE
    Da, 24× PoE+ (802.3at/af compliant)
    PoE Budget
    250 W
    Standarde
    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
    Securitate
    Port Security
    DHCP Snooping
    IP-MAC-Port Binding
    IPv6-MAC-Port Binding
    ARP Inspection
    802.1x and Radius Authentication
    SSH v1/v2
    SSL v3/TLSv1.2
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
    Dos Defend
    VLANs
    Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
    MAC/Protocol-based VLAN
    Tabela de adrese MAC
    8K
    Caracteristici speciale
    IPv6 Applications: DHCPv6 Client
    Ping6
    Tracert6
    Telnet (v6)
    IPv6 SNMP
    IPv6 SSH
    IPv6 SSL
    Http/Https
    IPv6 TFTP
    Montare in rack
    Da, 1U
    Metoda forwarding
    41.7 Mpps
    Switch capacity
    56 Gbps
    LED Indicators
    Activity, Link, Power, Sys, Fan, PoE
    Putere consumata (W)
    32.1 W (110 V/ 60 Hz with no PD connected)
    308.6 W (110 V/ 60 Hz with 250 W PD connected)
    Dimensiuni
    440 × 220 × 44 mm
    Continut pachet
    Kit montaj rack, Cablu alimentare, Manual
    Altele
    Racire activa - 2 ventilatoare
  • Acest produs nu are review-uri.
  • Cum notati acest produs ?
    Acordati numarul de stele corespunzator parerii dumneavoastra despre produs, urmarind explicatia din partea dreapta.
    • Excelent
      5 / 5
    • Reusit
      4 / 5
    • Mediu
      3 / 5
    • Convenabil
      2 / 5
    • Slab
      1 / 5
    *
    *
    *
    *

Ultimele produse vizitate