Contact

SEDIU - CENTRU SERVICE
Str. Calea Domneasca nr. 349, Targoviste, Dambovita, Romania
Program de lucru: Luni - Vineri : 09 - 18 | Sambata : 09 - 13

Telefoane:

0372.030.465

Email:

service@flax.ro

Vanzari online:

Mircea Enache - Mail: mircea.enache@flax.ro; Tel: 0372.030.470
Vasile Bratu – Mail: vasile.bratu@flax.ro ; Tel: 0372.030.470

Vanzari Corporate:

Marian Rizea - Mail: marian.rizea@flax.ro; Tel: 0372.030.467
Diana Stanciu - Mail: diana.stanciu@flax.ro; Tel: 0372.030.471

Persoane contact service:

Cristina Stancescu - Mail: cristina.stancescu@flax.ro; Tel: 0372.030.465
Stefan Dorin Luiza - Mail: luiza.stefan@flax.ro; Tel: 0372.030.465
Cristina Bran – Mail: cristina.bran@flax.ro; Tel: 0372.030.465

Logistica:

Andreea Savoiu – Mail: andreea.savoiu@flax.ro

Solicitari garantii produse ASUS:

asus@flax.ro

Contabilitate:

Petronela Nica - Mail: conta@flax.ro; Tel: 0372.030.474
date si formular contact
Site-ul www.flax.ro este operat de SC Flax Computers SRL, CUI: RO14639030, cu sediul in Str. Calea Domneasca Nr. 345, Targoviste, Dambovita, Romania.
Ne puteti contacta completand formularul de mai jos:
*
*
*
Showroom
Str. B-dul Independentei Bl O2-O3, Targoviste, Dambovita, Romania
Program de lucru: Luni - Vineri : 09 - 18 | Sambata : 09 - 13

Email:

office@flax.ro
comenzi@flax.ro

Persoane contact:

Valentin Băleanu - Mail: valentin.baleanu@flax.ro;
Marius Furtuna - Mail: marius.furtuna@flax.ro;
Magazin Consumabile
Str. B-dul Independentei nr. 6, Targoviste, Dambovita, Romania
Program de lucru: Luni - Vineri : 09 - 18 | Sambata : 09 - 13

Telefoane:

0372.030.466

Email:

consumabile@flax.ro

Persoane contact:

Andra Dimulescu - Mail. andra.dimulescu@flax.ro; Tel: 0372.030.466
Cristina Florescu - Mail: cristina.florescu@flax.ro; Tel: 0372.030.466