In contextul decretarii starii de urgenta cat si pentru protejarea D-vs si a angajatilor nostri, incepand cu data de 16 martie 2020 spatiile comerciale Flax Computers vor fi inchise lucrului cu publicul.

 

Vom prelua comenzile dvs astfel:

- online - www.flax.ro

- telefonic sau pe email 

 

Departament vanzari:

Marian Rizea - Mail: marian.rizea@flax.ro; Tel: 0372.030.467

Alexandru Căplescu – Mail: alexandru.caplescu@flax.ro; Tel: 0372.030.468

Valentin Băleanu - Mail: valentin.baleanu@flax.ro; Tel: 0372.030.469

Mircea Enache - Mail: mircea.enache@flax.ro; Tel: 0372.030.470

Marius Furtuna - Mail: marius.furtuna@flax.ro; Tel: 0372.030.464

 

Departament service - preluam echipamente in service intre orele 09-16 de luni pana vineri. Acestea vor fi supuse igienizarii in momentul intocmirii fisei de receptie.

 

Cristina Stancescu - Mail: cristina.stancescu@flax.ro; Tel: 0372.030.465

Luiza Stefan - Mail: luiza.stefan@flax.ro; Tel: 0372.030.465

Cristina Bran – Mail: cristina.bran@flax.ro; Tel: 0372.030.465

Diana Bucur - Mail: diana.bucur@flax.ro; Tel: 0372.030.471


Departament consumabile:

Andra Dimulescu - mail: andra.dimulescu@flax.ro; Tel 0372.030.466

Cristina Florescu - mail: cristina.florescu@flax.ro; Tel: 0372.030.466

 

Pentru evitarea manipularii bancnotelor de catre curieri RECOMANDAM achitarea cu cardul online sau cu ordin de plata.

 

Aveti la dispozitie pe site urmatoarele modalitati de plata:

Transfer bancar (ordin de plata), depunere in contul firmei conform factura proforma

Online cu card bancar - Visa, Mastercard, etc.

Online prin CardAvantaj - pana la 6 rate fara dobanda

Online prin card bancar ING - pana la 6 rate fara dobanda

Online prin card Garanti Bank - pana la 6 rate fara dobanda

Online prin Star Card Banca Transilvania - pana la 6 rate fara dobanda

Online prin card cumparaturi Raiffeisen - pana la 6 rate fara dobanda

 

Transportul produselor va fi gratuit si il vom asigura astfel:

- Cu mijloace proprii de transport - pentru societatile comerciale cu care Flax Computers are contract de colaborare doar pe raza judetului Dambovita;

- Prin intermediul firmelor de curierat Fancurier si GLS pentru societati comerciale din afara judetului Dambovita si pentru comenzi plasate de catre persoane fizice.

 

Serviciile de mentenanta conform contractelor de service vor fi asigurate atat remote cat si la punctele D-vs de lucru.

NU vom asigura in aceasta perioada de timp servicii de instalare/configurare sisteme de supraveghere video, curenti slabi etc.

 

Va multumim pentru intelegere!

                Flax Computers SRL