Contact

Showroom
Str. B-dul Independentei Bl O2-O3, Targoviste, Dambovita

Telefoane:

0372.030.464
0757.082.711
0245.213.825

Fax:

0372.001.012

Email:

office@flax.ro
comenzi@flax.ro

Persoane contact:

Marian Rizea - Mail: marian.rizea@flax.ro; Tel: 0372.030.467
Corneliu Oană - Mail: corneliu.oana@flax.ro; Tel: 0372.030.468
Valentin Băleanu - Mail: valentin.baleanu@flax.ro; Tel: 0372.030.469
Mircea Enache - Mail: mircea.enache@flax.ro; Tel: 0372.030.470
date si formular contact
Site-ul www.flax.ro este operat de SC Flax Computers SRL cu sediul in Str. Calea Domneasca Nr. 345, Targoviste, Dambovita, CUI: RO14639030.
Ne puteti contacta completand formularul de mai jos:
*
*
*
CENTRU SERVICE
Str. Calea Domneasca nr. 349, Targoviste, Dambovita
Program de lucru: Luni - Vineri : 09 - 18 | Sambata : 09 - 13 Sambata

Telefoane:

0372.030.465
0245.213.399

Email:

service@flax.ro
RMA@flax.ro

Persoane contact service:

Diana Bucur - Mail: diana.bucur@flax.ro; Tel: 0372.030.471
Andreea Pana - Mail: andreea.pana@flax.ro; Tel: 0372.030.472

Persoana contact piese schimb laptop-uri/tablete:

Diana Bucur - Mail: diana.bucur@flax.ro; Tel: 0372.030.471
Magazin Consumabile
Str. B-dul Independentei Bl. O4 parter, Targoviste, Dambovita
Program de lucru: Luni - Vineri : 09 - 18 | Sambata : 09 - 13 Sambata

Telefoane:

0372.030.466

Email:

consumabile@flax.ro

Persoane contact service:

Andra Dimulescu - Mail. andra.dimulescu@flax.ro; Tel: 0372.030.466
Cristina Florescu - Mail: cristina.florescu@flax.ro; Tel: 0372.030.466

Contabilitate:

Petronela Nica - Mail. conta@flax.ro; Tel: 0372.030.474